Izvēlne

Be media literate

Skola: Jūrmalas Pumpuru vidusskola (projekta vadītāja Rudīte Kaņepāja)

Skolēnu vecums: 10-18 gadu
Projekta īstenošanas laiks: 2021./2022. m.g.
Mācību priekšmeti: angļu valoda, sociālās zinības, datorika
Sadarbības partneri: Serbija

Skolēni no vienas Latvijas skolas un divām Serbijas skolām, sadarbībā meklēja un atlasīja informāciju par drošību internetā, viltus ziņām, kritisko domāšanu, veidoja plakātus un izveidoja gala rezultātu- virtuālo grāmatu par tēmu “medijpratība”. Skolēni kopā strādāja gan meklējot informāciju par konkrēti norādītajām medijpratības tēmām savstarpēji klases ietvaros, gan sadarbojās ar Serbijas skolēniem- Serbijas vecāko klašu skolēni vadīja informācijas meklēšanas procesu, kā arī sagatavoja un vadīja mācību nodarbības pārējiem projektā iesaistītajiem skolēniem par dažādām medijpratības tēmām.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi