Izvēlne

Deutsch lernen macht Spaß

Skola: Rīgas Teikas vidusskola (projekta vadītāja Helēna Briede)

Skolēnu vecums: 14-16 gadu
Projekta īstenošanas laiks: 2019./2020.m.g.
Mācību priekšmeti: Fizika, bioloģija, ķīmija, datorika

Projektā 8.klases skolēni mācījās vācu valodu kopā ar skolēniem no Francijas un Polijas. Skolēni pašvadīti, izmantojot savu iniciatīvu un radošas idejas, apguva tēmas „Ziemassvētki”, „Ēdieni un dzērieni”, „Lieldienas”, kas saistītas ar mācību programmas apguvi. Dalībnieki paši izstrādāja projekta idejas, veidoja darba lapas ar mācību uzdevumiem, tās aprobēja, nosūtīja pildīšanai partnervalstīm. Skolēni izstrādāja un pildīja tiešsaistes mācību spēles, aprakstīja un vācu valodā tulkoja savas mīļākās ēdienu receptes, uzņēma video ar ēdienu gatavošanas pamācību, lai tās varētu pagatavot draugi.

Projekta TwinSpace vietne
Projekta prezentācija (video no eTwinning konferences)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi