Izvēlne

Droši nedrošās spēles

Skola: Kalnciema vidusskola sadarbībā ar Bauskas Valsts ģimnāziju (projekta vadītājas Inese Zvaigznone un Līga Bajāre)

Skolēnu vecums: 9-11 gadu
Projekta īstenošanas laiks: 2020.gada janvāris – maijs
Mācību priekšmeti: Sākumskolas priekšmeti (latviešu valoda, sociālās zinības, dabaszinības, dizains un tehnoloģijas, datorika)

Nacionālais eTwinning projekts “Droši nedrošās spēles” skolēniem saistoši un interesanti atgādina par bīstamām situācijām apkārt, attīstot kritisko domāšanu, aktiermākslu, izmantojot sadarbību un digitālos rīkus, veidojot tiešsaistes spēli “Droši pasaulē”. Projekta mērķis ir rosināt skolēnus domāt, atpazīstot bīstamas vides un situācijas sev apkārt, attīstot kritisko domāšanu, papildinot zināšanas, kā bīstamās situācijās pareizi rīkoties.

Projekta TwinSpace vietne
Izveidotā spēle (1) 
Izveidotā spēle (2) 
Apkopotie plakāti 
Projekta prezentācija (video no eTwinning konferences)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi