Izvēlne

ICT WORLD 2017

Skola: Privātā vidusskola “Klasika”
(projekta vadītāja Tatjana Vinokurova)

Skolēnu vecums: 11-15 gadi
Projekta īstenošanas laiks: 2016./2017.m.g.
Mācību priekšmeti: Ģeometrija, informātika, angļu valoda, dabaszinības

Projekta laikā skolēni nopietni pievērsās programmēšanas apgūšanai. Skolēni no sešām valstīm kopā veidoja dažādas spēles. Lai tās sagatavotu, izmantota SCRATCH programmēšanas vide. Kopā tika izveidotas 6 spēles, katrai no tām 6 līmeņi, ko katru bija izveidojuši citas valsts skolēni. Uzdevums bija saglabāt spēles pamatprincipus, bet izveidot mazliet grūtāku līmeni. Paralēli darbam, skolēni apguva dažādas IKT un matemātikas prasmes. Projekta laikā tika piesaistīts atbalsts no uzņēmuma “Baltic 3D”, ar ko palīdzību skolēni apguva 3D modelēšanas un printēšanas pamatus, kā arī varēja redzēt 3D printera darbību procesā.

Spēles var apskatīt un izspēlēt: šeit

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi