Izvēlne

Mani pirmie zābaciņi

Skola: Jūrmalas Valsts ģimnāzija (projekta vadītāja R. Liepiņa-Krauja) sadarbībā ar Vangažu vidusskolu (projekta vadītāja Solvita Vencjuna)

Skolēnu vecums: 12-16 gadi
Projekta īstenošanas laiks: 2018./2019.m.g.
Mācību priekšmeti: mājturība

Skolēni tamborēja jaundzimušajiem piemērotus zābaciņus, apgūstot tamborēšanas tehnikas, un ar eksperta atbalstu izstrādāja unikālu dizainu, izveidotos zābaciņus dāvināja dzemdību nodaļām, kur tie īpaši nepieciešami priekšlaicīgi dzimušajiem mazuļiem.

Šī projekta mērķis ir iespēja iesaistīties labdarībā, ziedot savu brīvo laiku, darbojoties citu labā, un darīt citiem labu, kā arī gūt roku darba iemaņas, izpratni par kompozīciju, veicināt dažādu vecumposmu sadarbību un radošumu. Galvenais projekta uzdevums ir daudzveidīgās tehnikās adīt un tamborēt zābaciņus zīdaiņiem.

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi