Izvēlne

Plastic Free Baltic Sea

Skola: J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija (projekta vadītāja Natālija Karpenko)

Skolēnu vecums: 8-16 gadu
Projekta īstenošanas laiks: 2019./2020.m.g.
Mācību priekšmeti: Sākumskolas priekšmeti (angļu valoda, latviešu valoda, matemātika, dabaszinības, dizains un tehnoloģijas)

Starptautiskais eTwinning projekts “Plastic Free Baltic Sea” ir vērsts uz to, lai iepazīstinātu skolēnus ar apkārtējās vides situāciju valstīs, kas atrodas pie Baltijas jūras. Projekta dalībnieki iepazinās ar Baltijas jūras ģeogrāfisko novietojumu, tās iemītniekiem, jūras piesārņojuma problēmām un iemesliem, kopā meklējot šo problēmu iespējamos risinājumus. Tika izpētītas arī vietējas ūdenskrātuves katrā valstī. Skolēni vēroja un izdarīja secinājumus, kā izmaiņas viņu ikdienas rīcībā var mainīt apkārtējo vidi un vēlāk arī viņu nākotni.

Projekta TwinSpace vietne
Kopīgi radīta e-grāmata 
Projekta laikā radītās spēles
Projekta prezentācija (video no eTwinning konferences)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi