Izvēlne

Rokasgrāmata skolotājiem, skolēniem un sliņķiem par siltumu

Skola: Riebiņu vidusskola sadarbībā ar Kr.Valdemāra Ainažu pamatskolu (projekta vadītājas Laila Vibornā un Ineta Lielkalne)

Skolēnu vecums: 12-16 gadu
Projekta īstenošanas laiks: 2018./2019.m.g.
Mācību priekšmeti: Fizika, bioloģija, programmēšana

Projektā skolēni mēģina pārliecināt, ka sarežģīto fiziku var mācīties interesanti – vērojot procesus un pēc tam veidojot video pamācības. Tā kā projekta tēma bija siltums, skolēni gan skolā, gan mājās veica dažādus siltuma eksperimentus, veidoja intervijas ar dažādu profesiju pārstāvjiem, kuru darbs saistīts ar siltumprocesiem un siltumparādībām. Projektā skolēni attīstīja pētnieciskās prasmes, kritisko domāšanu, kā arī mācījās sadarboties. Visas projekta idejas, risinājumi un realizācija tika apkopota e grāmatā “Rokasgrāmata skolotājiem, skolēniem un sliņķiem par siltumu”.

Projekta TwinSpace vietne
Izveidotā rokasgrāmata
Projekta prezentācija (PDF)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi