Izvēlne

Stories about Minibeasts

Skola: Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde “Mežmaliņa”
(projekta vadītāja Kristīna Bernāne)

Skolēnu vecums: 4-6 gadi
Projekta īstenošanas laiks: 2018./2019.m.g.
Mācību priekšmeti: pirmsskolas mācību priekšmeti

Projekta sākumā partnerskolu skolēni iepazina viens otru un iepazina projekta ideju, katras partnervalsts skolēni izveidoja savu projekta talismanu, ar kuru iepazīstināja citu skolu skolēnus, talismani iesaistījās projekta aktivitātēs projekta gaitā. Tad tika izveidots projekta stends un ar projekta ideju iepazīstināti vecāki un citi interesenti. Skolēni veica kukaiņu novērojumus dabā, vāca nepieciešamo informāciju, lai veidotu kukaiņus paši un stāstītu stāstus par to dzīvi dabā. Tad skolēni, izmantojot dažādus materiālus, izveidoja kukaiņus, mācījās stāstīt stāstus, izspēlēja tos ar izveidotajiem kukaiņiem. Visbeidzot katras partnerskolas skolēni izvēlējās vienu kukaini, izveidoja tā dublikātus un nosūtīja citām partnerskolām. Visi kopīgi veidoja un izspēlēja stāstu, kurā pašu izvēlētais kukainis sastopās ar problēmu, ko atrisināt palīdzēja citu skolēnu komandu atsūtītie kukaiņi. Izstrādāto stāstu ekranizēja filmā stopmotion tehnikā. Tad skolēni apguva programmēšanas pamatus, izmantojot Beebot, izveidotos stāstus analizēja, tos kodējot. Projekta noslēgumā tika organizēta Skype konference, kurā partnervalstu skolēni izvērtēja paveikto.

Projekta TwinSpace vietne
Projekta video
Projekta prezentācija (PDF)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi