Izvēlne

The music of equations

Skola: Daugavpils 16. vidusskola
(projekta vadītāja Regīna Urbanoviča)

Skolēnu vecums: 11-17 gadu
Projekta īstenošanas laiks: 2018./2019.m.g.
Mācību priekšmeti: Matemātika, mūzika

Īstenotais projekts interesantā veidā sasaista matemātiku un mūziku. Skolēni ar matemātikas vienādojumu palīdzību šifrēja savas valsts tautasdziesmu melodijas un tad aicināja partnervalstu skolēnu atrisināt vienādojumu uz atšifrēt doto melodiju. Darbojoties pie projekta, skolēni darbojās radoši, izdomājot savus uzdevumus, veidojot muzikālo video ar savas melodijas atskaņošanu un partneru uzminēto melodiju. Projektā skolēni apguva teorētisko materiālu par vienādojumu risināšanu un iepazina partnervalstu tautasdziesmas. Strādājot individuāli, pāros un grupās skolēni veica dažādus projekta uzdevumus, izmantojot dažādus IKT rīkus, piemēram, LearningApps, AVS videoEditor u.c.

Projekta TwinSpace vietne
Projekta prezentācija (PDF)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi