Izvēlne

Una herencia española

Skola: Rīgas Valsts vācu ģimnāzija (projekta vadītājs Francisco Nunez Romero Olmo)

Skolēnu vecums: 16-19 gadu
Projekta īstenošanas laiks: 2020./2021. m.g.
Mācību priekšmeti: Spāņu valoda

Šis ir spāņu valodas kā svešvalodas projekts. Skolēniem projekts tika piedāvāts ar spēles elementiem un izdomātu stāstu, ka ļoti bagāts cilvēks ir nomiris un tiek meklēti viņa mantinieki; ņemot vērā, ka šis cilvēks ļoti bieži ceļoja un ieguva plašas kultūras zināšanas, skolēniem vajadzēja pieradīt, ka arī viņiem ir plašas kultūras zināšanas par Latviju, Poliju, Itāliju un Spāniju lai saņemtu cilvēka mantojumu. Projektā katrs skolēns varēja izvēlēties pētījuma tēmu un prezentācijas formātu projekta 1. un 2. posmā, savukārt trešajā posmā skolēni sadarbojās starptautiskās grupās radoši strādāja pie kopējās prezentācijas.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi