Izvēlne

You can be a hero

Skola: Siguldas pilsētas vidusskola
(projekta vadītāja Ināra Vimba)

Skolēnu vecums: 15-18 gadu
Projekta īstenošanas laiks: 2018./2019.m.g.
Mācību priekšmeti: Angļu valoda

Šī eTwinning/ Erasmus+ projekta mērķis ir veicināt skolēnu iekļaušanos sabiedrībā, stiprināt viņu pārliecību un lēmumu pieņemšanas prasmes. Projektā skolēni pievērsās 4 dažādu tēmas aspektu pētīšanai, viedokļu izteikšanai un lēmumu pieņemšanai: cilvēki ar īpašajām vajadzībām un viņu iekļaušanās sabiedrībā, dzimumu līdztiesība, brīvprātīgo darbs un drošība internetā. Darbs TwinSpace platformā bija sagatavošanās posms no vienas vizītes līdz otrai. Darbs pie katras tēmas noslēdzās ar spēles scenārija veidošanu, strādājot internacionālās grupās. Galarezultātā skolēni izstrādāja digitālu spēli, kuras pamatdoma – ikviens var būt varonis arī ikdienišķās situācijās, pieņemot saprātīgus, dažkārt pat drosmīgus lēmumus un nesekojot vispārpieņemtiem stereotipiem.

Projekta TwinSpace vietne
Digitālā spēle
Projekta prezentācija (PDF)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi