eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus, vadību un citus interesentus šī gada 25. janvārī plkst. 18.00 piedalīties bezmaksas vebinārā “eTwinning sadarbības projektu pieredze pirmsskolās”. Pasākumā pusotras stundas garumā pedagogi varēs iepazīties ar veiksmīgi īstenotiem eTwinning sadarbības projektiem pirmsskolās, papildināt savas zināšanas un darba metodes, lai labāk īstenotu savus sadarbības projektus.
Vebinārā ar savu pieredzi dalīsies četru dažādu pirmsskolas iestāžu pārstāves, kuras diskutēs un dalīsies pieredzē par dažādām tēmām, uzsverot savu pozitīvo pieredzi un norādot arī uz aspektiem, kuriem jāpievērš uzmanība, lai projekts būtu veiksmīgs:
Ilzes Veidmanes (eTwinning vēstniece, Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” metodiķe) projekti “GPS art”, “No manis pie tevis! От меня к тебе!”, “Papīrs man zināmais un nezināmais” par vides aizsardzības un āra aktivitāšu tēmām attiecīgi 2018., 2016. un 2015. gadā iekļuva eTwinning Nacionālās balvas finālā. Izglītības iestāde aktīvi darbojas kā ekoskola, vairākkārt ieguvusi “eTwinning Skola” statusu.
Kristīna Bernāne (eTwinning vēstniece, Priekuļu pirmsskolas izglītības iestādes “Mežmaliņa” vadītāja) savā PII veiksmīgi īstenojusi vairākus projektus, par kuriem iegūtas gan eTwinning Nacionālā balvas, gan Eiropas eTwinning balva speciālajā kategorija un 2. vieta Eiropas balva kategorijā “Skolēni vecumā no 4 līdz 11 gadiem”. Izglītības iestāde aktīvi darbojas kā ekoskola, īsteno Erasmus+ projektus, kā arī vairākkārt ieguvusi “eTwinning Skola” statusu.
Evija Šāvēja (eTwinning vēstniece, Jaunpiebalgas vidusskolas pirmsskolas metodiķe) dalīsies pieredzē par nacionālo latviešu valodas projektu “Bur – bur uzmini, ko bur!”, tā mentorēšanu un citiem veiksmīgi īstenotajiem eTwinning sadarbības projektiem. Izglītības iestāde vairākkārt ieguvusi “eTwinning Skola” statusu.
Mārītes Petrovskas (Salaspils novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Salaspils 1.pirmsskola” skolotāja) nacionālais projekts “Koki rudenī” bija pieteikts konkursam “Nacionālā eTwinning balva 2021”. M. Petrovska savā darbā ar bērniem aktīvi izmanto tehnoloģijas un ar savu pieredzi to izmantošanā ir dalījusies “Skola 2030” konferencē. 2019.gadā ieguvusi balvu “Gada pedagogs” Salaspilī.
Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.
Tēma: “eTwinning sadarbības projektu pieredze pirmsskolās”
Laiks: 2022.gada 25.janvāris plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)
Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.
Attēla autors un avots: Anastasia Suhareva, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)