Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Rīkojies tagad – piesaki pārcelšanai savu eTwinning projekta TwinSpace!

12/09/2023  |  Notikumi
Rupora uz taburetes.

eTwinning centrālais atbalsta dienests un Eiropas Komisija aicina pedagogus, kuri reģistrējuši un īstenojuši projektus pēc 2018. gada 1. jūlija vecajā eTwinning vietnē (etwinning.net) pieteikties TwinSpace pārcelšanai uz jauno Eiropas Skolu izglītības platformu. Visus reģistrētos pedagogu pagājušā gada sākumā informēja par to, ka pēdējo trīs gadu reģistrētos un īstenotos projektus etwinning.net vietnē pārcels uz jauno platformu. Laikietilpīgā procesa un sarežģītības pakāpēs dēļ situācija ir mainījusies un visus projektus nepārcels. Jauns lēmums ir pieņemts, pārcelt tikai tās TwinSpace vides, kuras pedagogi paši pieteiks pārcelšanai.

Kā jārīkojas, lai pārceltu TwinSpace?

Ja tavs eTwinning projekts tika izveidots pēc 2018. gada 1. jūlija, tu vari pieprasīt saistītā TwinSpace satura pārcelšanu, aizpildot šo anketu. Tev būs jānorāda:

  • Projekta nosaukums
  • TwinSpace URL (no vecās platformas, jebkuras lapas URL no TwinSpace der)
  • Migrācijas iemesls (piemēram, labās prakses piemērs kursiem, pieteikums balvai u.tml.)

Saite uz anketu (aizpildīt angļu valodā)

TwinSpace pārcelšanai ir nepieciešams tikai viens pieprasījums. Ir svarīgi atzīmēt, ka eTwinning balvām 2024 varēs pieteikties tikai tie projekti, kuros ir migrētas TwinSpaces (prioritāte ir projektiem, kuru mērķis ir pieteikties uz eTwinning balvām 2024).

Ja pārcelšanas pieprasījums netiks saņemts līdz 2023. gada 30. septembrim, tava vecās TwinSpace netiks pārceltas. Piekļuve visām vecajām TwinSpace vidēm būs pieejama vēl tikai dažus mēnešus, lai eTwinning skolotāji varētu lejupielādēt savus materiālus.

Nākamie soļi

No oktobra līdz novembrim pieprasītās TwinSpaces tiks pārceltas.

Pēc pārcelšanas pieteikuma veidlapa eTwinning balvām 2024 būs pieejama novembra otrajā pusē, nodrošinot pāreju eTwinning skolotājiem, kuri vēlas pieteikties.

Kāpēc nepārvietos visas TwinSpaces?

Solījums pārcelt visu ar projektiem , kuri reģistrēti pēc 2018. gada 1. jūlija, saistīto informāciju bija daļa no pārejas plāna no eTwinning vecās vietnes uz Eiropas skolu izglītības platformu. Kopumā tas attiecas uz 65 500 TwinSpace vidēm.

Tomēr daudzās no šīm projektu vidēm ir novecojusi informācija, kas jaunajā platformā vairs nederētu nevienam mērķim un kas nevajadzīgi sarežģītu datu pārcelšanas procesu, kas ir izrādījies pietiekami sarežģīts.

Tāpēc, lai optimizētu pārcelšanas procesu un samazinātu iespējamo ietekmi uz aktīviem projektiem, ir pieņemts lēmums ierobežot pārcelšanu tikai tām TwinSpaces, kas nepieciešamas konkrētiem mērķiem, kas saistītas ar atskaišu nodošanu, mācību un labās prakses izplatīšanas aktivitātēm vai pieteikumiem eTwinning balvai 2024.

Aicinām projekta dalībniekus, kuri vēlas pārcelt savus projektus, aizpildīt šo anketu līdz 2023. gada 30. septembrim!

 

Informācijas avots: ESEP

Attēla avots un autors: Mikhail Nilov no Pexels.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi