Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Sākumskolas un pamatskolas skolotājus aicina pieteikties eTwinning mācībām par programmēšanu

06/03/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Ja vēlies iemācīties programmēt Scratch vidē, izmantot spēļu elementus mācību stundās un kopā ar citiem sākumskolas skolotājiem no visas Latvijas uzsākt eTwinning sadarbības projektu, līdz 24.martam piesakies eTwinning un Learn IT mācībām “Programmēšanas elementi sākumskolā un eTwinning projektos”. Tās no 4. līdz 6.aprīlim notiks Rīgā.

Pieteikšanās termiņš – 2019. gada 24.marts (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu.

Programmēšanas nodarbības vadīs Learn IT izglītības iniciatīvas skolotāji Agnese Kramēna un Kaspars Irbe, bet par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācīs – eTwinning vēstniece Anna Beļska.

Mācību programma (PDF)

Semināra mērķis ir praktiskās nodarbībās apgūt vizuālās programmēšanas pamatus un metodes, kā programmēšanas elementus izmantot dažādos mācību priekšmetos un eTwinning projektos. Seminārā skolotāji soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs eTwinning skolu sadarbības projektus.

Dalībnieki: skolotāji ar interesi par programmēšanu un vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Tēma: “Programmēšanas elementi sākumskolā un eTwinning projektos”
Laiks: 2019.gada 4.līdz 6.aprīlis
Norises vieta: Viesnīca “Rixwell Elefant Hotel”, Kalnciema iela 90, Rīga
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 25 skolotāji

Prasības pretendentiem:

  •  Dažādu priekšmetu sākumskolas vai pamatskolas skolotājs (2.-6.klase)
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir interese īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē

eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Lai pieteiktos, līdz šī gada 21.marta plkst. 09:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par mācībām var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning programmēšanas mācības”) vai zvanot uz 67358067.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi