Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties SEG vebinārā par pusaudžu garīgās labklājības uzlabošanu skolās

15/06/2021  |  Pieteikšanās mācībām

23. jūnijā School Education Gateway organizē vebināru, kurā eksperti diskutēs par veidiem kā uzlabot garīgo labklājību skolās.

Tiešsaistes semināra saturs

Zinātniskajā literatūrā arvien biežāk tiek norādīts, ka garīgās veselības problēmu izplatība pusaudžos pēdējās desmitgades laikā turpina palielināties. Kā veicināt garīgās labklājības kultūru visā skolu kopienā, balstoties uz pozitīvām attiecībām, piederību, iekļaujošu attieksmi un aktīvu līdzdalību? Pievienojies šim vebināram, lai uzzinātu, kā skolas var kopīgi izstrādāt sadarbības modeli visu labā, izmantojot visaptverošu pieeju, kas vērsta uz pusaudžiem, ģimenēm un izglītības speciālistiem.

UPRIGHT ir inovāciju un pētniecības projekts, ko finansē no Eiropas Savienības programmas “Apvārsnis 2020”. Tās mērķis ir veicināt garīgo labklājību un novērst garīgos traucējumus, uzlabojot noturības prasmes jauniešiem vecumā no 12 līdz 14 gadiem. Lai sasniegtu savu mērķi, UPRIGHT pieņem visaptverošu pieeju skolās, tādejādi pievēršot uzmanību uz noturības principiem balstītu iejaukšanos darbā ar visiem skolas darbiniekiem, skolotājiem, ģimenēm un pusaudžiem; tā tiecas integrēt noturības prasmju attīstību ikdienas mijiedarbībā.

UPRIGHT elastības modelis sastāv no četrām jomām: prasmēm tikt galā ar situāciju, efektivitātes, sociālās un emocionālās mācīšanās un apzinātības (klātbūtnes). UPRIGHT platformā ģimenes, skolas un sabiedrība var atrast informāciju par mācību un kopienas pasākumiem angļu, itāļu, spāņu, basku, dāņu, islandiešu un poļu valodā.

 

Tēma: “Improving mental well-being of teenagers with a whole school community approach

Norises laiks: 2021.gada 23. jūnijs plkst. 17:00 (pēc LV laika)

Darba valoda: angļu

Vada: Carlota Las Hayas, Mette Marie Ledertoug

 

Kā piedalīties?

Vebinārs tiek organizēts MS Team platformā, lai piedalītos, lejuplādējiet MS Team aplikāciju uz savas ierīces (datora, planšetes, telefona) vai izmantojiet interneta pārlūkus Chrome vai Edge.

Pirms vebināra sākuma ir iespēja iesūtīt savus jautājumus!

 

Attēla autors un avots: PIRO4D, publicēts Pixabay.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi