Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties SEG tiešsaistes kursā par izziņā balstītu mācību procesu agrīnās izglītības posmā

16/07/2021  |  Pieteikšanās mācībām

Izglītības portāls School Education Gateway aicina pedagogus piedalīties bezmaksas tiešsaistes kursā, kurā būs iespēja uzzināt, kas ir izzināšanas procesā balstīta mācīšanās agrīnajā izglītībā.

Kursa saturs

Kurss veidots ar mērķi sniegt vispārēju priekšstatu par agrīnās bērnības jomas pionieriem/teorētiķiem tādejādi veicinot pirmskolas skolotāju un audzinātāju zināšanu atkārtošanu un pilnveidošanu vai, skolotājiem bez pieredzes šajā jomā, iespēju iepazīties ar izzināšanas procesā balstītu mācību procesu, kas ilgtermiņā var veicināt labāku vidi izglītībā. Kurss sniegs arī praktiskus padomus un piemērus, lai iedrošinātu skolotājus iekļaut šādu mācību formātu savās klasēs. Tiks sniegti arī materiāli, kurus iespējams pielāgot katra skolotāja mācību metodēm un vajadzībām.

Kurss ilgs aptuveni divas nedēļas, aptuvenais apjoms 8-10 stundas.

Kursa moduļi

  1. modulis: Agrīno gadu pionieri un teorijas
  2. modulis: Izzināšanā balstītas mācīšanās teorija
  3. modulis: Praktisks pielietojums izzināšanā balstītām mācībām
  4. modulis: Kursa uzdevums

 

Tēma: “Ιnquiry-based learning in early years education – from theory to practice”

Norises laiks: 6.09.2021. – 20.09.2021.

Darba valoda: angļu

Vada: Charmaine Attard

 

Lai piedalītos kursā, jāreģistrējas School Education Gateway portālā. eTwinning lietotāji portāla var autorizēties ar savu eTwinning.net lietotājvārdu un paroli. Kurss notiek angļu valodā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem apliecinājumu par dalību. Kurss ir bezmaksas.

 

Informācijas avots: School Education Gateway izglītības portāls

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt