Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties SEG tiešsaistes kursā par izziņā balstītu mācību procesu agrīnās izglītības posmā

16/07/2021  |  Pieteikšanās mācībām

Izglītības portāls School Education Gateway aicina pedagogus piedalīties bezmaksas tiešsaistes kursā, kurā būs iespēja uzzināt, kas ir izzināšanas procesā balstīta mācīšanās agrīnajā izglītībā.

Kursa saturs

Kurss veidots ar mērķi sniegt vispārēju priekšstatu par agrīnās bērnības jomas pionieriem/teorētiķiem tādejādi veicinot pirmskolas skolotāju un audzinātāju zināšanu atkārtošanu un pilnveidošanu vai, skolotājiem bez pieredzes šajā jomā, iespēju iepazīties ar izzināšanas procesā balstītu mācību procesu, kas ilgtermiņā var veicināt labāku vidi izglītībā. Kurss sniegs arī praktiskus padomus un piemērus, lai iedrošinātu skolotājus iekļaut šādu mācību formātu savās klasēs. Tiks sniegti arī materiāli, kurus iespējams pielāgot katra skolotāja mācību metodēm un vajadzībām.

Kurss ilgs aptuveni divas nedēļas, aptuvenais apjoms 8-10 stundas.

Kursa moduļi

  1. modulis: Agrīno gadu pionieri un teorijas
  2. modulis: Izzināšanā balstītas mācīšanās teorija
  3. modulis: Praktisks pielietojums izzināšanā balstītām mācībām
  4. modulis: Kursa uzdevums

 

Tēma: “Ιnquiry-based learning in early years education – from theory to practice”

Norises laiks: 6.09.2021. – 20.09.2021.

Darba valoda: angļu

Vada: Charmaine Attard

 

Lai piedalītos kursā, jāreģistrējas School Education Gateway portālā. eTwinning lietotāji portāla var autorizēties ar savu eTwinning.net lietotājvārdu un paroli. Kurss notiek angļu valodā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem apliecinājumu par dalību. Kurss ir bezmaksas.

 

Informācijas avots: School Education Gateway izglītības portāls

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi