Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties SEG tiešsaistes kursā par līderību inovāciju veicināšanai skolās

03/06/2021  |  Pieteikšanās mācībām

Izglītības portāls School Education Gateway aicina piedalīties bezmaksas tiešsaistes kursā, kurā, sadarbībā ar organizācijas “CFAE-PVVC” direktoru Luisu Fernandesu būs iespēja gūt izpratni par skolu vadības nozīmi inovāciju veicināšanai skolās.

Kursa saturs

Kurss veidots ar mērķi skolu vadītājiem un neformālajiem līderiem sniegt skaidru izpratni par to, kāda nozīme ir līderībai inovāciju veicināšanai skolās. Tā laikā tiks veidots vienots priekšstats par to, kas ir skolu vadība un identificētas svarīgākās līderu īpašības. Tiks apskatīts, kā vadītāji var veicināt izpratni par inovāciju nepieciešamību, vienlaikus attīstot kopīgas līderības praksi un sekmējot novatorisku domāšanas veidu kolektīvos. Kā arī sniegs praktisku atbalstu inovāciju plāna struktūras noteikšanai.

Kursa moduļi

  • 1. modulis: Līderis un vadība
  • 2. modulis: Līderis, komanda un vadība
  • 3. modulis: Inovācija: no idejas līdz plānošanai un ieviešanai
  • 4. modulis: Inovāciju plāna izstrāde
  • 5. modulis: Izvērtēšana

 

Tēma: “School Leadership for School Innovation”

Norises laiks: 21.06.2021. – 05.07.2021.

Reģistrācija līdz 16. jūnijam.

Darba valoda: angļu

Vada: Luis Fernandes (CFAE-PVVC)

Lai piedalītos kursā, jāreģistrējas School Education Gateway portālā. eTwinning lietotāji portāla var autorizēties ar savu eTwinning.net lietotājvārdu un paroli. Kurss notiek angļu valodā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem apliecinājumu par dalību. Kurss ir bezmaksas.

Informācijas avots: School Education Gateway izglītības portāls

 

Attēla avots un autors: ar130405 publicēts Pixabay.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi