Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pamatskolu un vidusskolu pedagogus pieteikties dalībai starptautiskā seminārā par labbūtību

05/07/2024  |  Pieteikšanās mācībām

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pamatskolu un vidusskolu pedagogus līdz 5.augustam pieteikties starptautiskam semināram “Wellbeing at School” par skolēnu labbūtību izglītības iestādēs un eTwinning projektu kā metodi labbūtības veicināšanai. Seminārs norisināsies no 9. līdz 11. septembrim Tbilisi, Gruzijā. Pretendentam nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā un interese īstenot starptautisku eTwinning projektu!

Ko iemācīsies?

Labbūtība ir būtisks faktors, lai skolēni labi justos izglītības iestādēs. Viens no veidiem, kā veicināt labbūtību, ir radoša mācību vide, ko var nodrošināt eTwinning mācību projekti. Šī starptautiskā semināra laikā pedagogiem būs iespēja iepazīties ar ārzemju kolēģiem, meklēt jaunas projektu ideja un tās pārvērst projektu plānos. Dalībnieki piedalīsies vairākās nodarbībās par labbūtību izglītības iestādēs. Dalībnieki iepazīs labās prakses piemērus, izmēģinās, kā mākslīgais intelekts var palīdzēt veicināt labbūtību, kā arī pievērsīsies demokrātijai kā labbūtības veicinošajam faktoram.

Semināra dalībnieki būs pamatskolu un vidusskolu pedagogi ar pieredzi eTwinning projektu īstenošanā, kas sniegs iespēju iepazīties ar zinošiem un aktīviem pedagogiem turmākajai sadarbībai. Semināra darba valoda – angļu.

No Latvijas piedalīsies divi dalībnieki.

Semināra programmas uzmetums (PDF)

Prasības pretendentiem:

 • pamatskolas vai vidusskolas pedagogs jebkurā mācību priekšmetā;
 • ir pieredze eTwinning projektu īstenošanā;
 • reģistrējies  school-education.ec.europa.eu (pamācība);
 • var sazināties angļu valodā;
 • pēc semināra gatavs īstenot starptautisku eTwinning projektu savā izglītības iestādē;
 • gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas:

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA), kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot starptautisku eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • JSPA sedz semināra transporta izmaksas, dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus un ceļojuma apdrošināšanu.
 • JSPA nodrošina transporta biļetes – pēc līguma slēgšanas JSPA iegādājas un dalībniekam nosūta lidojuma biļetes.
 • JSPA sedz dalībnieka sabiedriskā transporta izmaksas Gruzijā, pēc tam, kad dalībnieks aģentūrai iesniedz transporta biļetes/ čekus.

Reģistrācija

Pieteikšanās termiņš – šī gada 5.augusts (plkst. 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistēRezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Semināru organizē eTwinning Gruzijas Nacionālais atbalsta dienests.

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Seminārs Gruzijā”) vai zvanot uz 67356252.

Fotogrāfijas autors un avots: peopleimages-yuriarcurs no Canva.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi