Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Seminārs par starpkultūru un neformālās izglītības iespējām augstskolās

14/01/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Augstākās izglītības iestāžu pārstāvji, mācībspēki, studentu pašpārvalžu pārstāvji un aktīvie studenti tiek laipni aicināti uz Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) organizētu informatīvu semināru par starpkultūru un neformālās izglītības iespējām augstākās izglītības iestādēm, kas sagatavo studentus darbam ar jauniešiem. Seminārs notiks 2020. gada 7. februārī Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, laikā no plkst. 12:00 līdz 16:00.

Pieteikšanās semināram līdz 2020. gada 31. janvārim, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē.

Seminārā būs iespēja uzzināt par JSPA piedāvātajiem neformālās un starpkultūru izglītības, brīvprātīgā darba, projektu vadības un jaunatnes politikas mācību moduļiem, ko iespējams integrēt mācību saturā, kā arī jaunatnes jomas projektu izstrādes iespējām programmās “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” un šo programmu pielietošanu mācību procesa bagātināšanā.

Informatīvā semināra laikā būs iespēja:

  • Uzzināt par neformālās izglītības metodēm un iespējām savienot teoriju un praksi mācību procesā;
  • Iegūt plašāku informāciju par programmām “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, “Eiropas Solidaritātes korpuss” un to potenciālu mācību darba bagātināšanā;
  • Informāciju par JSPA piedāvātajiem neformālās un starpkultūru izglītības, brīvprātīgā darba, projektu vadības un jaunatnes politikas mācību moduļiem, ko iespējams integrēt esošajā mācību saturā;
  • Iegūt plašāku informāciju par augstskolu mācībspēku un neformālās izglītības mācību vadītāju sadarbības iespējām ilgtermiņa projekta “Non-formal Learning in Higher Education: Developing Intercultural Competence “Among Others” ietvaros, tai skaitā citu valstu pieredzi.

Aicinām pieteikties:

  • Augstākās izglītības iestāžu mācībspēkus un studentu pašpārvalžu pārstāvjus, kā arī aktīvos studentus, kas ir iesaistīti studiju programmās un ārpus studiju aktivitātēs augstskolās, kur māca personas, kas strādās ar jauniešiem – pedagogi, karjeras konsultanti, sociālie darbinieki u.c.
  • Studentus un augstākās izglītības iestāžu pārstāvjus, kuriem nav pieredze programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, “Eiropas Solidaritātes korpuss”, vai tā ir neliela.

Projekta “Non-formal Learning in Higher Education: Developing Intercultural Competence “Among Others” ietvaros sadarbībā ar divām augstākās izglītības iestādēm esošo studiju kursu ietvaros tiek piedāvāti mācību moduļi par jaunatnes politiku, neformālo izglītību, brīvprātīgo darbu, starpkultūru izglītību un projektu vadību, ko pasniedz praktiķi – jaunatnes jomas profesionāļi sadarbībā ar sadarbības augstskolu mācībspēkiem. Šie moduļi pašlaik tiek nodrošināti Daugavpils Universitātē un Liepājas Universitātē Karjeras konsultanta un jaunatnes lietu speciālista maģistra studiju programmās.

Ja vēlies uzzināt, kā neformālās izglītības metodes ieviest savā mācību iestādē – piesakies!

Dalība seminārā ir bez maksas.

Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ nenokavē pieteikšanos semināram!

Pasākuma plāns

12:00 – 12:15     Iepazīšanās

12:15 – 12:45     Informācija par Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru un programmām “Erasmus+: Jaunatne  darbībā” un Eiropas Solidaritātes korpuss

12:45 – 13:15     Neformālā izglītības un secinājuma no starptautiska starpnozaru projekta augstākās izglītības iestādēs “Among others”

13:15 – 13:45     Kafijas un tējas pauze

Darba grupas:

13:45 – 15:45    Studentu pašpārvaldēm, studentiem: programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un Eiropas Solidaritātes korpuss iespējas  studiju procesa pilnveidošanai – ideju attīstības darbnīca

13:45 – 15:45     Augstākās izglītības iestāžu pārstāvjiem: starpkultūru izglītība augstskolās – pieejas un iespējas; sadarbības iespējas ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru

15:45 – 16:00    Izvērtēšana un noslēgums

 

Papildus informācijai:

Laura Liepa-Timma
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004
Tālr: +371 67358069
laura.liepa-timma@jaunatne.gov.lv

Foto: Pixabay.com by vait_mcright (Creative Commons)

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi