Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pagarināta pieteikšanās semināram Bratislavā par eTwinning projektu organizēšanu

29/01/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Ja vēlies satikt pedagogus no dažādām valstīm, lai kopīgi uzsāktu starptautisku eTwinning sadarbības projektu, piesakies semināram Bratislavā! Aicinām pieteikties arī skolotājus bez pieredzes eTwinning projektu īstenošanā! Tehnisku iemeslu dēļ pieteikšanās pagarināta līdz 19.februāra 24:00!

Seminārs “Starptautisku eTwinning sadarbības projektu organizēšana” no šī gada 4.līdz 6.aprīlim notiks Bratislavā, Slovākijā. Pieteikšanās termiņš – 2019. gada 19.februāris (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Slovākijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un digitālajiem rīkiem, lai iegūtās prasmes pēc tam izmantotu mācību procesā un eTwinning projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra darba programmas uzmetums (PDF)

Vispārīga informācija par semināru

Dalībnieki: skolotāji no Beļģijas, Bulgārijas, Itālijas, Kipras, Latvijas, Libānas, Moldovas, Polijas, Portugāles un Slovākijas
Tēma: “Starptautisku eTwinning sadarbības projektu organizēšana”
Laiks: 2019.gada 4.līdz 6.aprīlis
Vieta: Bratislava, Slovākija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji

Prasības pretendentiem

 • Dažādu priekšmetu skolotājs, kas strādā ar skolēniem no 10 līdz 16 gadiem (arī profesionālā un interešu izglītība)
 • Reģistrējies www.etwinning.net
 • Ir idejas eTwinning projektiem
 • Var sazināties angļu valodā
 • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
 • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības
   iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • eTwinning sedz semināra transporta izmaksas, dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus un ceļojuma apdrošināšanu.
 • eTwinning nodrošina transporta biļetes – pēc līguma slēgšanas eTwinning iegādājas un dalībniekam nosūta lidojuma biļetes.
 • eTwinning sedz dalībnieka sabiedriskā transporta izmaksas Slovākijā pēc tam, kad dalībnieks aģentūrai iesniedz transporta biļetes/ čekus.

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Seminārs Slovākijā”) vai zvanot uz 67358067.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi