Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Skolotāji no veselību veicinošām skolām uzsāk eTwinning mācību projektus

18/08/2020  |  Notikumi

No šī gada 12.līdz 14.augustam Siguldā norisinājās pedagogu mācības “Veselību veicinošie eTwinning projekti”, kurās satikās 20 skolotāji no dažādām Latvijas skolām, lai trīs dienu garumā izmēģinātu dažādas mācību metodes, izzinātu eTwinning vēstnieču pieredzi un plānotu savus eTwinning mācību projektus.

Pirmajā dienā skolotāji iepazina viens otru, definējot savas stiprās puses, intereses un vajadzības. Strādājot mazās grupās, skolotāji veidoja dažādas projektu ideju afišas. Katras projekta idejas pamatā bija iespēja mācīt skolēniem rūpēties par savu veselību.

Otrajā dienā skolotāji izveidoja savas projektu īstenošanas komandas un kopīgi plānoja savu projekta ideju. Trešajā dienā skolotāji iepazina eTwinning Live un TwinSpace platformas, kurās arī praktiski darbojās.

Trīs dienu garumā skolotāji paši iejutās arī skolēnu lomās, rēķinot cukura daudzumu dažādos ikdienas našķos un izsakot to cukurgraudos, ar savām idejām piedalījās ideju tirgū, kopīgi definēja teksta ticamības kritērijus, kā arī veidoja sava projekta reklāmu. Mācībās skolotāji iepazina arī jaunus IKT rīkus un kopīgi definēja kritērijus, pēc kādiem izvēlēties projektam, skolēnu vecumam un apgūstamajai tēmai atbilstošāko IKT rīku.

Mācībām noslēdzoties, skolotāji bija reģistrējuši 6 projektus, izveidojuši savu projektu reklāmu un izplānojuši savus pirmos projekta īstenošanas soļus.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi