Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Skolotāji no visas Eiropas Gruzijā veido sadarbības projektus

08/10/2017  |  Notikumi

No šī gada 3.līdz 6.oktobrim Tbilisi, Gruzijā satikās vairāk nekā 80 skolotāji no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Vācijas, Francijas, Apvienotās Karalistes, Ungārijas, Turcijas, Gruzijas, Armēnijas un Azerbaidžānas, lai kopīgi apgūtu projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā.

Latviju šajā seminārā pārstāvēja Priekuļu vidusskolas skolotāja Madara Palsiņa-Šantare un Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas skolotāja Ilona Čudare.

Pirmajā mācību dienā skolotājus uzrunāja dažādas augsta līmeņa vietējās amatpersonas, norādot Gruzijas augstos sasniegumus izglītības līmeņa uzlabošanā, kā arī atzīmēja eTwinning nozīmi. Skolotājiem bija iespēja izpētīt projektu metodi (PBL – Project based learning), kas ir eTwinning skolu sadarbības projektu pamatā. Tāpat tika uzsvērta sadarbības un partnerības nozīme jēgpilnā projektu īstenošanā.
Lai atrastu sadarbības partnerus un neformālā gaisotnē apgūtu projektu metodi, skolotāji piedalījās dažādās ledlauža aktivitātēs, kā arī būvēja spageti torņus. Pirmās dienas noslēgumā skolotāji jau bija atraduši projekta sadarbības partnerus un sāka darbu pie projekta plānošanas.

Atlikušas divas dienas skolotāji pavadīja plānojot savus projektus un iepazīstot eTwinning Live platformu – iepazina projekta kvalitātes kritērijus, apguva tiešsaistes rīkus sadarbībai, komunikācijai, izvērtēšanai un citām projekta aktivitātēm, izpētīja TwinSpace vidi, kā arī semināra noslēgumā prezentēja savas projekta idejas.

Neatņemama semināra sastāvdaļa vēstures tēmas kontekstā bija kultūras vakars – gruzīnu dziesmu, deju un kultūras iepazīšana.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi