Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Skolotājus aicina piedalīties aptaujā par izglītības tehnoloģiju izmantošanu pandēmijas laikā

18/12/2020  |  Aktuāli izglītībā

Eiropas zinātnes izglītības kopiena Scientix aicina sākumskolas, pamatskolas un vidējās izglītības skolotājus (skolēnu vecums no 3 līdz 21 gadam) piedalīties tiešsaistes aptaujā par tehnoloģiju izmantošanu pandēmijas laikā. Aptaujas mērķis ir apkopot informāciju par izglītības tehnoloģijām, kuras izmantojāt mācību laikā pēc COVID-19 pandēmijas uzliesmojuma, par problēmām, ar kurām saskārāties, par pieņemtajiem risinājumiem un ieteikumiem, ar kuriem jūs gribētu dalīties.

Šajā aptaujā savāktie dati tiks izmantoti stingri saskaņā ar iepriekš noteikto mērķi. Šo aptauju atbalsta Eiropas zinātnes izglītības kopiena Scientix, Amgen Teach un STEM alianse, un to ir izstrādājusi EUN partnerība AISBL. Visi šajā aptaujā savāktie anonīmie dati būs brīvi pieejami.

Aptauja latviešu valodā pieejama šeit

Foto: Pixabay.com by niekverlaan (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi