Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

eTwinning Live tiešsaistes seminārs par jauno “eTwinning skola” apbalvojumu

22/11/2017  |  Pieteikšanās mācībām

eTwinning Live šī gada 23.novembrī, plkst. 21:30 (pēc Latvijas laika) organizē tiešsaistes semināru, kurā eTwinning pedagoģiskā padomdevēja Anne Gilerāna (Anne Gilleran) skolotājus iepazīstinās ar jauno “eTwnning skola” konceptu, kā arī izskaidros, kā skolas šis apbalvojumam varēs pieteikties.

Tēma: Rewarding school activity in eTwinning
Norises laiks: 23.novembra plkst. 21:30 – 23:00 (pēc Latvijas laika)
Tiešsaistes semināru vada: Anne Gilleran
Pieteikšanās: 30 minūtes pirms sākuma, autorizējoties eTwinning Live, pasākuma lapā
Seminārs notiek angļu valodā

Kas ir “eTwinning skola”

“eTwnning skola” ir apbalvojums, kura mērķis ir veicināt skolu direktoru un vadības iesaistīšanos, lai veicinātu skolotāju sadarbību eTwinning projektos, kā arī tādējādi ietekmētu skolas politiku. eTwinning vēlas apbalvot tās skolas, kuras jau lieliski strādā ar daudziem skolotājiem un uztur pozitīvu gaisotni, kas atbalsta eTwinning attīstību skolā. Līdz šim eTwinning apbalvojumi bijuši individuāliem skolotājiem – viņi varēja saņemt kvalitātes sertifikātu nacionālā vai Eiropas līmenī. “eTwinning skolas” ideja ir paplašināt atzinību no atsevišķiem eTwinning skolotājiem līdz skolām, kurās ir darbīgas komandas, kas savu skolotāju vidū veicina aktīvu iesaistīšanos eTwinning un to atbalsta.

“eTwinning skola” apbalvojumam varēs pieteikties skolas, kuras:

  • vismaz 2 gadus reģistrētas eTwinning
  • skolas direktors vai kāds no skolas vadības ir reģistrējies eTwinning
  • vismaz divi skolotāji skolā ir reģistrējušies eTwinning
  • kāds no skolas skolotājiem pēdējā gada laikā piedalījies vismaz vienā Eiropas projektā, kas saņēmis Nacionālo kvalitātes sertifikātu.

Plašāk par “eTwinning skola” uzzināsi, ja piedalīsies tiešsaistes seminārā!

Pieteikšanās – autorizējoties eTwinning Live portālā, profesionālās pilnveides sadaļā. Pēc veiksmīgas semināra vai kursa beigšanas, eTwinning Centrālais atbalsta dienests dalībniekiem izsniedz apliecinājumu par dalību.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi