Vēlies iemācīties, kā mācību stundās veidot patstāvīgu un produktīvu mācīšanos, izmantojot dažādas metodes un īstenojot eTwinning projektus? Nenokavē un līdz 4.decembrim piesakies eTwinning kursam „Mācību metodes un eTwinning sadarbības projekti skolēnu kritiskās domāšanas un argumentācijas prasmju attīstīšanai”. Mācību forma ļaus nodarbībās iegūtas prasmes praktiski izmēģināt skolā, pēc tam iegūt atgriezenisko saiti no kursa vadītājiem un uzlabot vajadzīgo.
Kursa ietvaros notiks divas mācību sesijas klātienē – no 2017.gada 15.līdz 16.decembrim un no 2018.gada 16.līdz 17.februārim. Pieteikšanās termiņš – šī gada 4.decembra plkst. 9:00, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Kurss ir bezmaksas.
Kursu vadīs Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktora vietnieks metodiskajā darbā, politikas un tiesību skolotājs, eTwinning vēstnieks, programmas “Iespējamā misija” absolvents Oskars Kaulēns un Olaines 1.vidusskola vēstures, politikas un tiesību skolotāja, programmas “Iespējamā misija” absolvente Liene Dreimane.
Kursa laikā skolotāji apgūs praktiskās metodes un paņēmienus, kas palīdzēs mācību stundās īstenot produktīvu un patstāvīgu mācīšanos, kā arī sadarbībā ar citu priekšmetu skolotājiem īstenot eTwinning projektus. Nodarbībās tiks izmantoti humanitāro un sociālo mācību priekšmetu piemēri, taču piedāvātās metodes un paņēmieni ir pielietojami dažādu mācību priekšmetu apguvē.
Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Tēma: „Mācību metodes un eTwinning sadarbības projekti skolēnu kritiskās domāšanas un argumentācijas prasmju attīstīšanai”
Laiks: 1. mācību sesija klātienē – no 2017.gada 15.līdz 16.decembrim,
2. mācību sesija klātienē – no 2018.gada 16.līdz 17.februārim
Vieta: SemaraH Hotel Lielupe, Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 24
Kursa ietvaros paredzētas divas mācību sesijas klātienē, lai skolotājiem pēc pirmās sesijas būtu iespēja praktiski izmēģināt nodarbībās apgūtās metodes un paņēmienus un otrajā – reflektēt par paveikto. Patstāvīgo uzdevuma veikšana būs obligāts nosacījums, lai saņemtu apliecību par pedagoga profesionālās pilnveides 30 stundu A programmas apguvi. Veicamais uzdevums būs praktisks – mācību procesā skolā izmēģināt sesijas laikā apgūtās metodes un uz nākamo sesiju līdzi paņemt skolēnu radošo darbu piemērus un pieredzes stāstus, ar kuriem iepazīstināt kolēģus. Apliecības saņems tie dalībnieki, kas 100% piedalīsies abās klātienes sesijās un veiksmīgi izpildīs patstāvīgo uzdevumu.