Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Starptautiskais seminārs Somijā par eTwinning projektiem pirmskolā

12/09/2017  |  Pieteikšanās mācībām

Ja vēlies uzzināt, kā pirmskolā integrēt starptautiskus sadarbības projektus un kā jēgpilni izmantot tehnoloģijas, līdz 2.oktobrim piesakies eTwinning semināram. 4 skolotājiem būs iespēja novembra beigās doties uz Lapzemi, lai kopā ar kolēģiem no citām Eiropas valstīm šīs tēmas apgūtu. Nav nepieciešama pieredze eTwinning projektos!

Seminārs no šī gada 23.līdz 25.novembrim notiks Lapzemē, Somijā. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 2.oktobris (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Somijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotāji mācīsies, kā pirmskolā integrēt projektu metodi, izmantojot eTwinning skolu sadarbības projektus, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) rīkus izglītībā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Svarīgākais par semināru

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Seminārā piedalās: skolotāji no Albānijas, Dānijas, Čehijas Republikas, Itālijas, Islandes, Latvijas, Norvēģijas un Somijas
Tēma: “eTwinning projekti pirmskolā”
Laiks: 2017.gada 23.līdz 25.novembris
Vieta: Levi (Lapzeme), Somija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 4 skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Pirmskolas skolotājs ar interesi veidot sadarbības projektus
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Levi – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Somijā”) vai zvanot uz 67358067.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi