Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Starptautisks seminārs skolotājiem, kuri strādā ar bērniem ar speciālām vajadzībām

29/01/2018  |  Pieteikšanās mācībām

Meklējam skolotājus, kas strādā ar bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām un vēlas uzsākt eTwinning starptautisku sadarbības projektu. Līdz 4.martam piesakies mācībām Bratislavā, kur iemācīsies ne tikai uzsākt sadarbības projektu, bet arī izmantot tehnoloģijas. Nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā! 

Seminārs “eTwinning projekti speciālās izglītības iestādēs” no šī gada 26.līdz 28.aprīlim notiks Bratislavā, Slovākijā. Pieteikšanās termiņš – 2018. gada 4.marts (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Slovākijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Seminārā skolotāji mācīsies, kā darbā ar skolēniem ar īpašām vajadzībām integrēt projektu metodi, izmantojot eTwinning skolu sadarbības projektus, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) rīkus izglītībā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus skolu sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs eTwinning Live platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Dalībnieki: speciālo izglītības iestāžu skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Tēma: “eTwinning projekti speciālās izglītības iestādēs”.
Laiks: 2018.gada 26.līdz 28.aprīlis
Vieta: Bratislava, Slovākija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 skolotāji

Prasības pretendentiem:

 • Skolotājs, kas strādā speciālā mācību iestādē ar skolēniem ar īpašām vajadzīgām vecumā no 6 līdz 18 gadiem
 • Reģistrējies www.etwinning.net
 • Ir idejas eTwinning projektiem
 • Var sazināties angļu valodā
 • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
 • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas:

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 •  eTwinning sedz semināra transporta izmaksas, dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus un ceļojuma apdrošināšanu.
 • eTwinning nodrošina transporta biļetes – pēc līguma slēgšanas eTwinning iegādājas un dalībniekam nosūta lidojuma biļetes.
 • eTwinning sedz dalībnieka sabiedriskā transporta izmaksas Bratislavā, pēc tam, kad dalībnieks aģentūrai iesniedz transporta biļetes/ čekus.

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Slovākijā”) vai zvanot uz 67358067.

Foto: Pixabay.com by Nietjuh (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi