Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties etwinning.net tiešsaistes kursā par moderno valodu mācīšanu, izmantojot lietotnes

06/09/2021  |  Pieteikšanās mācībām

13. septembrī sāksies eTwinning.net organizēts tiešsaistes kurss, kura laikā būs iespējams apgūt jaunas metodes moderno valodu mācīšanā. Aicināti piedalīties visi vidusskolas skolotāji, kuri pasniedz modernās svešvalodas un vēlas papildināt savu mācību procesu ar eTwinning projektiem un modernām mācību metodēm.

Tiešsaistes semināra saturs

Šajā īsajā tiešsaistes kursā dalībnieki tiks iepazīstināti ar dažādām lietotnēm lasīšanai, rakstīšanai, runāšanai, klausīšanās uzdevumiem, kā arī gramatikas mācīšanai MFL (modern foreign languages) stundās. Kurss nav balstīts uz noteiktu valodu, bet drīzāk nodrošina rīkus un izejmateriālus, kurus iespējams pielāgot pedagoga individuālajam mācību procesam.  Papildus dažādu lietotņu apguvei, tiks diskutēts par projektu plānošanu un notiks partneru meklēšana turpmākajiem eTwinning projektiem.

Uz kursu aicināti pieteikties mūsdienu svešvalodu vidusskolas skolotāji no visām Eiropas valstīm.

Kursa mērķi:

  • Iepazīstieties ar lietotnēm iepriekš minētajās valodu apguves jomās un iemācieties tās efektīvi izmantot, mācot modernās svešvalodas.
  • Dažādu mērogu projektu ideju radīšana/ģenerēšana, izmantojot dažādas lietotnes.
  • Partneru tirdziņš turpmākajiem eTwinning projektiem par valodu un/vai literatūras mācīšanu.

 

Tēma: Teaching MFL (modern foreign languages) with Apps”

Pieteikšanās: 2021. gada 6. – 13. septembris

Norises laiks: 2021.gada 13. – 30. septembris

Darba valoda: angļu

Vada: Simone Pfliegel

 

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursa ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Parasti kurss izstrādāts arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katrā tiešsaistes kursā 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”. Pēc veiksmīgas tiešsaistes kursa pabeigšanas saņemsi apliecību par profesionālo pilnveidi.

 

Attēla autors un avots: cottonbro, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi