Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Speciālo izglītības iestāžu pedagogus aicina pieteikties mācībām par sadarbības projektu īstenošanu

11/05/2018  |  Pieteikšanās mācībām

Skolotāj! Ja ikdienā strādā ar bērniem ar īpašām vajadzībām un vēlies iemācīties, kā dažādus IKT rīkus un projektu metodi izmantot darbā ar saviem skolēniem, līdz 3.jūnijam piesakies 3 dienu mācībām Jūrmalā! Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra skolotāja Līga Kraukle savā iestādē īsteno starptautiskus sadarbības projektus, viņas pieredze darbā ar skolēniem ar īpašam vajadzībām Tev palīdzēs piemērot tehnoloģijas un IKT rīkus Tavu skolēnu vajadzībām, bet eTwinning vēstnieces Lienes Milleres pieredze kompetenču pieejas ieviešanā palīdzēs mācību procesā integrēt projektu metodi.

Nodarbības no 2018. gada 6. līdz 8.augustam notiks Jūrmalā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 3.jūnijs (plkst. 24:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Mācības ir bezmaksas.

Mācību saturs

Mācību mērķis ir veicināt speciālo izglītības iestāžu pedagogu izpratni par projektu metodes un IKT rīku izmantošanu mācību darbā. Seminārā skolotāji uzzinās citu kolēģu pieredzi starptautisku projektu organizēšanā, dalīsies ar savu pieredzi un idejām darbā ar skolēniem ar īpašām vajadzībām, kā arī mācīsies plānot un organizēt savus eTwinning projektus. Skolotāji seminārā praktiski izmēģinās eTwinning Live platformas un citus tiešsaistes rīkus projekta organizēšanai.

Mācību programma (PDF)

Dalībnieki: speciālo izglītības iestāžu pedagogi ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Tēma: “eTwinning projekti darbā ar bērniem ar īpašām vajadzībām”
Laiks: 2018.gada 6.– 8.augusts
Vieta: SemaraH Hotel Lielupe, Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 24
Nodarbības vada: Liene Millere (Skola2030) un Līga Kraukle (Kokneses internātpamatskola – attīstības centrs).

Prasības pretendentiem

  • Speciālās izglītības iestādes pedagogs vai citas izglītības iestādes pedagogs, kas ikdienā strādā ar bērniem ar īpašām vajadzībām
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Interese īstenot eTwinning projektus

eTwinning sedz dalības maksu,  ēdināšanas izdevumus un nakšņošanu (divvietīgos numuros) mācību programmas ietvaros. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs spec.izglītības iestāžu pedagogiem”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Kursa dalībnieki saņems rakstisku apliecību par dalību.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi