Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Starptautisks tiešsaistes kurss skolotājiem par eTwinning projektu organizēšanu

13/02/2018  |  Pieteikšanās mācībām

Ja vēlies uzzināt, kā plānot un organizēt kvalitatīvu eTwinning projektu, kā arī atrast sadarbības partnerus no Polijas, līdz 11.martam piesakies starptautiskam tiešsaistes kursam „eTwinning projektu organizēšana”

Kursa mērķis ir veicināt pedagogu prasmes kvalitatīvu un mācību saturam atbilstošu starptautisku sadarbības projektu veidošanai. Kurss ir bezmaksas. Pieteikšanās termiņš 2018.gada 11.marts (plkst 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu.

Kursā ir divas tiešsaistes nodarbības, katra 120 minūtes gara, kā viens patstāvīgais darbs. Pirmajā tiešsaistes sanāksmē dalībnieki analizēs eTwinning projektu plānu piemērus, kā arī metodes, kas tiek plaši izmantotas veiksmīgos eTwinning projektos. Praktiskajā darbā dalībnieki analizēs savu mācību priekšmetu programmas un, diskutējot ar skolēniem, vienosies par projekta pedagoģisko mērķi. Otrajā tiešsaistes sanāksmē dalībnieki atradīs partnerus savam projektam un veidos projekta plānu, kā arī sniegs un saņems atgriezenisko saiti par paveikto.

Lai izveidotu nepieciešamos kontus un instalētu programmas, kas vajadzīgas, lai piedalītos tiešsaistes sanāksmēs, kā arī pārbaudītu savu aparatūru, būs nepieciešams papildus laiks (~1h).Kursa noslēgumā dalībnieki saņems aprakstošu atgriezenisko saiti par iesniegto projekta plānu no kursa vadītāja, kā arī apliecību par kursa pabeigšanu,

Nodarbību laiki

1.nodarbība: 20.martā plkst. 17:00 – 19:00,
2.nodarbība: 27.martā plkst. 17:00 – 19:00,
Testa nodarbība: (aparatūras pārbaudei) 19.martā plkst. 17:00 – 17:30

Vispārīgi par kursu

Dalībnieki: skolotāji no Latvijas un Polijas ar interesi eTwinning projektu organizēšanā
Tēma: „eTwinning projektu organizēšana”
Vieta: Kurss notiek tiešsaistē, eTwinning Live platformā
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 15
Kursu vada: eTwinning vēstniece Edīte Sarva

Noslēdzot kursu, dalībnieki:

  1. Zina, kā organizēt starptautisku projektu, sadarbojoties ar skolēniem un partneriem
  2. Ir atraduši sadarbības partneri un sagatavojuši plānu eTwinning projekta uzsākšanai savā skolā

Prasības pretendentiem:

  • Dažādu priekšmetu skolotājs, kas strādā ar skolēniem vecumā no 10 līdz 16 gadiem
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Var sazināties angļu valodā
  • Gatavs piedalīties abās nodarbībās un veikt patstāvīgo darbu
  • Ir interese uzsākt mācību procesā integrētu starptautisku eTwinning projektu
  • Ir interese par interneta iespēju izmantošanu mācību darbā, vēlme iegūtās zināšanas izmantot eTwinning projekta veidošanā
  • Lai saņemtu apliecību, dalībniekam jāpiedalās abās tiešsaistes sanāksmēs, jāizveido un jāiesniedz projekta plāns, kurš saņem vismaz 75% no iespējamajiem punktiem kursa vadītāja izvērtējumā.

Apstiprinājumu dalībai kursā pretendenti saņems personīgā e-pasta ziņā 2 darba dienu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām. Kursa dalībnieki saņems rakstisku apliecību (6h) par dalību.

Foto: Pixabay.com by freephotocc (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi