Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Top jauni projekti, kas apvieno dažādus mācību priekšmetus

13/08/2021  |  Notikumi

No 9. līdz 11. augustam Jūrmalā tikās vispārizglītojošos skolu skolotāju komandas, lai veiktu milzīgu darbu un trīs dienu laikā radītu jaunus projektus. Mācību pasniedzēju Andra Jenerta un Edgara Bajaruna vadībā, skolotāji apguva dažāds tehnoloģijas, projektu metodes un plānošanu.

Šajās mācībās piedalījās skolu komandas – divi skolotāji no katras mācību iestādes. Šī papildu atbalsta sistēma projektu īstenotājiem būs vajadzīga, jo iziet no ierastajiem rāmjiem un radoši pieiet mācību vielas pasniegšanai, apvienojot 3-4 dažādus mācību priekšmetus, patiesi nav viegls uzdevums. Mācību pirmā diena iesākās ar jaunu tehnoloģiju iepazīšanu, kuri kalpoja kā labs piemērs tā, kā iespējams apvienot vairākus mācību priekšmetus. Skolotājiem bija iespēja veidot savu 3D modeļus un izzinošas kartes, izmantojot Google Maps. Daudziem dalībniekiem šīs bija pilnībā jaunas tehnoloģijas un sagatavotie uzdevumi sagādāja arī grūtības, taču tās tika pārvarētas ar pasniedzēju un citu grupas dalībnieku atbalstu.

Otrā diena pagāja eTwinning vēstnieka Edgara Bajaruna vadībā, veidojot izpratni par to kā sasaistīt dažādus mācību priekšmetus vienā projektā. Dienas pēdējā cēlienā  dalībnieki jau sāka veidot idejas potenciālajiem projektiem un rakstīja melnrakstus projekta plānošanas soļiem.

Trešajā mācību dienā dalībnieki izvēlējās projektu partnerus, sagatavoja projekta ideju, kuru prezentēja citiem dalībniekiem, veica korekcijas un noslēgumā reģistrēja projektus. Kopumā tika reģistrēti seši jauni eTwinning projekti ar vairākiem partneriem. Mācību process bija patiesi intensīvs un projekta īstenošanai būs nepieciešami papildu plānošanas darbi, taču mēs lepojamies, ka visi dalībnieki saglabāja pozitīvu noskaņojumu un mājās devās pilni entuziasma un jaunu ideju.

Skatīt galeriju

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi