Izvēlne

Tālākizglītība

Radošas mācību metodes tieši Tavam mācību priekšmetam, tehnoloģijas un tiešsaistes rīki, starptautiskā sadarbība, projektu metode – tās ir tikai dažas no tēmām, kuras eTwinning skolotāji apgūst nacionāla un starptautiska mēroga pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē. Izvēlies sev piemērotāko!

arrow down

Lai veiksmīgi īstenotu eTwinning skolu sadarbības projektus, apgūtu jaunas mācību metodes un papildinātu savu profesionālo pieredzi, eTwinning Tev piedāvā dažādas mācības, kursus un seminārus. eTwinning mācības vada pieredzējuši eTwinning vēstnieki, kā arī dažādu nozaru eksperti, kuri palīdz ne tikai uzbūvēt eTwinning projektus un iepazīt eTwinning platformas, bet arī parādīs jaunas mācību metodes un veidus, kā mācību procesā jēgpilni izmantot IKT rīkus. eTwinning par veiksmīgu dalību izsniedz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides apliecības (6h līdz 24h apjomā par pasākumu).

Informācija par aktuālajiem pasākumiem

eTwinning piedāvā šādus profesionālās pilnveides pasākumus

Klātienē Latvijā
Klātienē Eiropā
Tiešsaistē Latvijā
Tiešsaistē Eiropā

Vienas dienas mācības (6h)

  • eTwinning iespējas un IKT rīki sadarbības projektu īstenošanai
  • projektu metode ikdienas mācību procesā

Vairāku dienu mācības (24h)

  • jaunas metodes sava mācību priekšmeta ietvaros
  • starppriekšmetu saikne skolēnu mācību sasniegumu veicināšani
  • tehnoloģiju/ metožu aktualitātes

 

Vebināru ieraksti
Vebināru ieraksti
Pieredzes stāsti
Pieredzes stāsti
eTwinning Live mācības
eTwinning Live mācības
Mentorings
Mentorings
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.