Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par kursa “Projekta darbs” īstenošanu eTwinning projektā

08/11/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties vebinārā par kursa “Projekta darbs” īstenošanu eTwinning projektā

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina eTwinning projektu īstenotājus un vidusskolu skolotājus, kuri vada kursu “Projekta darbs”, 23. novembrī plkst. 18:00 piedalīties vebinārā par to, kā šo vidusskolas kursu īstenot izmantojot eTwinning projektu. Vebināru vada eTwinning vēstniece un Limbažu Valsts ģimnāzijas metodiķe Edīte Sarva.

Vebināra saturs

Vebinārā uzzināsiet par Limbažu Valsts ģimnāzijas un Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas pieredzi, īstenojot kursu “Projekta darbs” kā eTwinning projektu. Būs iespēja iepazīties ar izstrādātajiem risinājumiem un materiāliem kursa īstenošanai. Dalīsimies ar idejām un kopīgi radīsim jaunas idejas eTwinning projektu rīkošanai kursa “Projekta darbs” īstenošanai.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebināra pirmā daļa tiks straumēta arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Starpdisciplinārā kursa “Projekta darbs” īstenošana eTwinning projektā”
Laiks:
2022.gada 23. novembris plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebināra pirmā daļa tiks ierakstīta, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 

Attēla autors un avots: fauxels, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi