Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par dažādiem e-grāmatu veidošanas rīkiem

05/12/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Uz galda stāv grāmatu kaudzīte, pret kuru ir atstutēta e-grāmata.

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina eTwinning projektu īstenotājus, pedagogus un visus interesentus 14. decembrī plkst. 18:00 piedalīties vebinārā par digitālo komiksu un e-grāmatu veidošanu. Tikšanās laikā prezentēs dažādus rīkus, tāpēc ieguvējs būs ikviens – gan iesācējs digitālo rīku pasaulē, gan pieredzējis lietotājs.

Vebināra saturs

E-grāmata ir lielisks eTwinning sadarbības projekta gala produkts, pie kura var strādāt dažāda vecuma skolēni. Internetā piedāvāto rīku klāsts ir plašs, tāpēc katrai vecuma grupai un skolotāja prasmēm ir iespējams atrast vispiemērotāko. Šī vebinārā dalībnieki apgūs vienkāršāko, vidēji sarežģītu un advansētāku rīku e-grāmatu un komiksu veidošanai, t.i. Storyjumper, BookCreator un Pixabay. Vebināra mērķis ir izpētīt rīku piedāvātās iespējas, izanalizēt rīku priekšrocības un trūkumus, pastāstīt par sadarbības iespējām un parādīt gatavu darbu piemērus.

Vebināru vada eTwinning vēstniece un J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas angļu valodas skolotāja Anna Beļska.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebināra pirmā daļa tiks straumēta arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Digitālo komiksu un e-grāmatu veidošanas rīki mācību procesā un eTwinning projektos”
Laiks:
2022.gada 14. decembra plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebināru ierakstīs un video ierakstu publicēts eTwinning Latvija YouTube kanālā un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 

Attēla autors un avots: Perfecto Capucine, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi