Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par jauno eTwinning platformu – European School Education Platform

12/10/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties vebinārā par jauno eTwinning platformu – European School Education Platform

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina eTwinning projektu īstenotājus un tos, kuri vēl tikai domā sākt vai nē, šī gada 19. oktobrī plkst. 18.00 piedalīties bezmaksas vebinārā “eTwinning jaunā platforma – līdzīgais un atšķirīgais”. Vebināru vadīs  eTwinning pedagoģiskā eksperte Liene Millere.

Esam saņēmuši daudz vēstuļu un telefonzvanu ar jautājumiem par jauno European School Education platformu, tādēļ piedāvājam piedalīties vebinārā, kura mērķis ir palīdzēt pedagogiem saprast kā darboties jaunajā platformā un dotu iespēju tiem, kuriem radušies sarežģījumi pievienoties platformai, saņemt konsultāciju vebināra beigās. Vebināra laikā apskatīsim jaunās platformas iespējas – kā atrast partnerus, kā pievienot kontaktiem potenciālos projektu partnerus, kā reģistrēt projektu, kāds izskatās jaunais projektu TwinSpace, kā arī atbildēsim uz dalībnieku jautājumiem.  Vebināra pirmajā daļā L. Millere demonstrēs platformas iespējas, pievēršot īpašu uzmanību vietām, kuras atšķiras no vecās platformas. Vebināra otrajā daļā, dalībniekiem būs iespēja saņemt konsultāciju par jautājumiem kas saitīti ar pievienošanos platformai un/vai projektu reģistrēšanu.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebināra pirmā daļa tiks straumēta arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “eTwinning jaunā platforma – līdzīgais un atšķirīgais”
Laiks:
2022.gada 19.oktobris plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebināra pirmā daļa tiks ierakstīta, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 

Attēla autors un avots: Yan Krukov no Pexels.com (Creative commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi