Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Vebinārs par starptautiskās “programmēšanas stundas” organizēšanu Tavā skolā

07/11/2017  |  Pieteikšanās mācībām

Katru gadu decembrī skolotāji visā pasaulē aktivizējas, lai globālās kampaņas “Hour of Code” ietvaros stundu veltītu programmēšanai. Lai palīdzētu arī Latvijas skolotājiem sekot līdzi pasaules aktivitātēm, eTwinning sadarbībā ar RigaTechGirls aicina skolotājus 29.novembrī piedalīties bezmaksas tiešsaistes seminārā, kura laikā skolotāji iegūs visu vajadzīgo informāciju, lai varētu līdzdarboties “programmēšanas stundas” aktivitātēs.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Kas ir programmēšanas stunda?

“Hour of Code” jeb “Programmēšanas stunda” ir globāla kampaņa, kuras mērķis ir veicināt pirmo interesi par programmēšanu, kliedējot mītus, ka tā ir garlaicīga un nesaprotama. Šogad “programmēšanas stunda” norisināsies no 4. līdz 10. decembrim. Kampaņa ir ļoti populāra visā pasaulē, tajā ik gadu piedalās vairāk nekā 100 000 pedagogu no visas pasaules un kopā piedalījušies jau gandrīz 500 miljoni skolēnu.

Vebināra saturs

Papildus praktiskais informācijai, vebināra dalībnieki varēs uzzināt vērtīgas idejas, ko ņemt vērā, strādājot ar skolēniem un iepazīstinot viņus ar vienu no vērtīgākajām 21.gadsimta prasmēm – programmēšanu.

Tēma: “Globālā programmēšanas stunda jeb Hour of code manā skolā”
Laiks: 2017.gada 29.novembris 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: RigaTechGirls pārstāve Inta Kriškāne

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Pieteicies vebināram? Seko līdzi vebināra aktualitātēm Facebook, norādi, ka nāksi uz pasākumu!

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt