Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par to, kā veidot starptautiskus projektus bez labām svešvalodu zināšanām

20/09/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties vebinārā par to, kā veidot starptautiskus projektus bez labām svešvalodu zināšanām

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina šī gada 28. septembrī, plkst. 18.00 pedagogus, vadību un citus interesentus piedalīties bezmaksas vebinārā “Svešvaloda nav šķērslis starptautiskam projektam”. Pasākumā ar savu pieredzi dalīsies skolotāji, kuri nav svešvalodu skolotāji, taču veiksmīgi īsteno dažādus starptautiskus projektus: Ilze Šmate (eTwinning vēstniece, Pāles pamatskolas direktore), Ineta Lielkalne (eTwinning vēstniece, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas un Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” skolotāja) un Ilze Veidmane (eTwinning vēstniece, Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” metodiķe).

Katru gadu 26. septembrī atzīmē Eiropas valodu dienu, kuras mērķis ir veicināt valodu apguvi. Arī eTwinning Nacionālais atbalsta dienests vienmēr mēģina atbalstīt skolotājus valodu apguvē un sadarbības projektu īstenošanā, kuru pamatā ir daudz dažādu valodu. Bieži vien starptautiski projekti var šķist biedējoši, ja ne pat neiespējami tieši mūsu nepārliecinātības dēļ par sevi un savām zināšanām. eTwinning tīklā darbojas daudzi pedagogi, kuri nav svešvalodu skolotāji un savas zināšanas nenovērtētu kā izcilas. Šī vebināra laikā trīs eTwinning vēstnieces – Ilze Šmate, Ineta Lielkalne un Ilze Veidmane – dalīsies savā pieredzē, pastāstot, kā viņas īsteno veiksmīgus eTwinning un Erasmus projektus, kādus rīkus izmantot, lai spētu sazināties ar partnerskolas pedagogiem, un galvenais, kur atrast drosmi vienkārši sākt darīt.

Runātāji:

  • Ilze Šmate (eTwinning vēstniece, Pāles pamatskolas direktore);
  • Ineta Lielkalne (eTwinning vēstniece, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas un Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” skolotāja);
  • Ilze Veidmane (eTwinning vēstniece, Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” metodiķe).

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Pārliecinieties, ka e-pasts ir norādīts korekti! Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

 

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Svešvaloda nav šķērslis starptautiskam projektam”
Laiks:
2022.gada 28.septembris plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 

Attēla autors un avots: Stan Swinnen, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi