Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par radošo tiešsaistes sadarbības rīku “Canva”

04/11/2021  |  Pieteikšanās mācībām

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pedagogus un visus interesentus piedalīties vebinārā par radošo tiešsaistes rīku “Canva”.

Vebinārs notiks 2021. gada 23.novembrī plkst. 18:00. To vadīs eTwinning vēstniece un Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas skolotāja Ineta Lielkalne. Pieteikšanās vebināram, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Vebinārs ir bezmaksas.

Aizpildot reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Vebināra saturs

Canva ir lielisks rīks skolotājam, kas palīdz veikt dažādus darbus, piedāvājot jau gatavas veidnes plānotājiem, stundu plāniem, laboratorijas darbiem, plakātiem, prezentācijām un vēl daudz citām iecerēm un veicamajiem darbiem. Izmantojot gatavās veidnes, gan skolotājam, gan skolēnam ir iespējams ātrāk izveidot kvalitatīvu un vizuāli pievilcīgu darbu. Vebināra laikā Ineta Lielkalne parādīs Canvas  iespējas, dalīsies pieredzē, kā izmantot Canvu gan eksaktajos mācību priekšmetos, gan eTwinning sadarbības projektos.

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Radošais tiešsaistes sadarbības rīks “Canva””
Laiks: 2021. gada 23.novembra plkst. 18:00-19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM (pamācība, kā lietot ZOOM)
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 100
Nodarbības vada: eTwinning vēstniece, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas, Tālmācības vidusskolas “Rīgas 1. vidusskola” skolotāja Ineta Lielkalne

 

Fotogrāfijas autors un avots: PTRA no Pixabay.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi