Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par trīs vienkāršu tiešsaistes IKT rīku izmantošanu mācību procesa dažādošanai pirms Ziemassvētkiem

07/12/2021  |  Pieteikšanās mācībām

Gatavojies Ziemassvētkiem kopā ar mums! Lielais pasākums tūlīt būs klāt un pagaidām varam cerēt uz baltiem svētkiem. Kā arī šogad esam labākā situācijā nekā pagājušajā gadā, un lielākajai daļai bērnu būs iespēja izbaudīt Ziemassvētku eglītes dekorēšanu, kopīgu pasākumu klātienē ar Ziemassvētku vecīti, saldumiem un dāvanām. eTwinning projektos sadarbības partneri ir no dažādām valstīm un skolām, tāpēc nepieciešami tiešsaistes IKT rīki, lai veidotu kopīgas svinības virtuālajā pasaulē. Lai vairotu svētku sajūtu sev un skolēniem, un iemācītos dažus vienkāršus IKT rīkus, 20.decembrī piedāvājam iepazīties ar vienkāršām un jautrām aktivitātēm un rīkiem: avatāru veidošanai – Avatarmaker.com; komiksu veidošanai – Makebeliefscomix.com un Jeopardy spēles veidošanai – Jeopardylabs.com pedagoģiskās speciālistes Lienes Milleres vadībā.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Īsumā par vebināru

Tēma: “Jautras tiešsaistes aktivitātes mācību procesa dažādošanai pirms Ziemassvētkiem”
Laiks: 2021.gada 20.decembra plkst. 18:00 – 19:00 (PĀRCELTS NO 15.DECEMBRA)
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM (pamācība, kā lietot ZOOM)
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)
Vebināru vada: eTwinning pedagoģiskā eksperte Liene Millere

Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnē.

 

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests piedāva plašas profesionālās pilnveides iespējas, seko līdzi jaunākajām ziņām, lai uzzinātu par dažādiem kursiem un vebināriem.

Attēla autors un avots: Brigitte Tohm no Pexels.com (Creative Commons licence). Attēls ir kadrēts.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt