Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Mācības profesionālo izglītības iestāžu skolotājiem par eTwinning projektu veidošanu

05/07/2021  |  Pieteikšanās mācībām

Aicinām profesionālo izglītības iestāžu skolotājus līdz 25.jūlijam pieteikties mācībām “eTwinning projekti profesionālajās izglītības iestādēs”, lai zinošu speciālistu pavadībā izplānotu un reģistrētu eTwinning sadarbības projektu. Mācības paredzētas iesācējiem eTwinning platformā vai skolotājiem, kuri nav pārliecināti par projektu uzsākšanu patstāvīgi.

Mācības no 2021. gada 9. līdz 11. augustam notiks Jūrmalā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 25.jūlijs (plkst 24:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Mācības ir bezmaksas.

 

Mācību mērķi:

 1. Kopīgi iepazīties, izmēģināt un izvērtēt dažādas mācību metodes.
 2. Apgūt un izmēģināt informācijas un komunikāciju tehnoloģijas rīkus, kas noderēs projektu īstenošanai.
 3. Iepazīties ar platformām eTwinning Live un TwinSpace, projektu īstenošanai.
 4. Atrast partnerus eTwinning projektam.
 5. Izstrādāt nacionālo starpskolu eTwinning projektu plānu, ko mācību procesā pēc tam īstenot kopā ar saviem skolēniem.

Ko iemācīsies?

Seminārs paredzēts skolotājiem, kuri pasniedz profesionālajās vidusskolās un vēlas pilnveidot mācību programmu, iekļaujot tajā eTwinning projektus. Mācību laikā skolotāji iepazīsies ar eTwinning sadarbības projektiem, to iespējām, vērtēšanas kritērijiem. eTwinning vēstnieku pavadībā skolotāji apgūs jaunas metodes, kā pasniegt mācību vielu, diskutēs par jēgpilnu sadarbības un IKT rīku izvēli un izmantošanu projektos, kā arī piedalīsies projektu ideju tirdziņā un izplānos paši savus eTwinning projektus.

Mācību programma (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “eTwinning projekti profesionālajās izglītības iestādēs”
Laiks: 2021. gada 9. – 11. augusts
Vieta: Viesnīca “SemaraH hotel Lielupe”, Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 20
Nodarbības vada: eTwinning vēstniece, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas, Tālmācības vidusskolas “Rīgas 1. vidusskola” skolotāja Ineta Lielkalne, eTwinning vēstniece, Rīgas Teikas vidusskolas skolotāja Irina Solončuka.

Prasības pretendentiem

 • Profesionālās vidējās izglītības programmas skolotājs (profesionālās vidusskolas, tehnikumi, PIKC, koledžas)
 • reģistrējies www.etwinning.net
 • ir interese īstenot eTwinning projektus
 • līdzi jāņem dators (ar iespēju pieslēgt internetu), pele
 • veselības kontrolei ieteicams viedtālruņos uzstādīt un pasākuma laikā aktivizēt mobilo lietotni “Apturi Covid”
 • Personu apliecinošs dokuments un derīgs Covid-19 sertifikāts

Noteikumi un izmaksas

eTwinning sedz dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Jautājumus par mācībām var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības VET skolotājiem”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Dalībnieki pēc veiksmīgas dalības mācībās saņems rakstisku apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (24h). Pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts.

Drošība pasākuma laikā

Pasākums tiks organizēts, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus. Rūpējoties par savu, mācību dalībnieku, JSPA darbinieku un citu viesnīcas viesu/ darbinieku drošību, pasākuma laikā aicinām ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos piesardzības pasākumus: regulāri mazgāt un dezinficēt rokas, ievērot distanci, kad tas nepieciešams, un sabiedriskajā transportā lietot sejas aizsargmaskas. Uz pasākumu ierasties ar derīgu personu apliecinošu dokumentu un Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina, ka dalībnieks ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.  Veselības kontroles nodrošināšanai ieteicams viedtālruņos uzstādīt un pasākuma laikā aktivizēt mobilo lietotni “Apturi Covid”, kā arī sliktas pašsajūtas gadījumā palikt mājās (par to informējot mācību organizatorus).

Fotogrāfijas autors un avots: Dormeur74 no Pixabay.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi