Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Pirmo reizi norisinās mācības profesionālo skolu pedagogiem

13/08/2021  |  Notikumi

Augusta sākumā eTwinning pedagogu profesionālās pilnveides mācībās piedalījās 17 pedagogi no dažādām Latvijas skolām, lai trīs dienu garumā izmēģinātu dažādas mācību metodes, izzinātu eTwinning vēstnieču Irinas Solončukas un Inetas Lielkalnes pieredzi un plānotu savus eTwinning mācību projektus.

Pirmajā dienā skolotāji iepazina viens otru, definējot savas stiprās puses, intereses un vajadzības. Tālāk strādājot mazās grupās, skolotāji veidoja dažādas projektu ideju afišas. Katras projekta idejas pamatā bija iespēja mācīt skolēniem sadarboties, izmantojot IKT rīkus. Ar dažādu aktivitāšu palīdzību, dalībnieki apzinājās projektu un to kritēriju nozīmību. Tika strādāts arī pie grupu dinamikas un skolotāji varēja uz mājām paņemt līdzi ne tikai informāciju par eTwinning projektiem, bet arī to, kā uzlabot grupu dinamiku savās klasēs.

Otrajā dienā skolotāji izveidoja savas projektu īstenošanas komandas un kopīgi plānoja savu projekta ideju. Savukārt, trešajā dienā skolotāji iepazina eTwinning platformas Live un TwinSpace, kurās arī praktiski darbojās un reģistrēja savus jaunizveidotos projektus.

Trīs dienu garumā skolotāji paši iejutās skolēnu lomās, būvējot torņus, ar savām idejām piedalījās ideju tirgū, kopīgi definēja teksta ticamības kritērijus un kā arī veidoja sava projekta reklāmu. Mācībās skolotāji iepazina arī jaunus IKT rīkus un kopīgi definēja kritērijus pēc kādiem izvēlēties projektam, skolēnu vecumam un apgūstamajai tēmai atbilstošāko IKT rīku. Mācībām noslēdzoties, skolotāji bija reģistrējuši 6 projektus, izveidojuši savu projektu reklāmu un izplānojuši savus pirmos projekta īstenošanas soļus.

Skatīt galeriju

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi