Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

VIAA aicina pieteikties mācībām Maltā par maza mēroga partnerībām skolām

22/11/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Bērni testē pH līmeņus dabā

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) informē, ka no 2024. gada 21. līdz 22. februārim Maltas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “Maza mēroga partnerības veiksmīgām ilgtspējīgām stratēģijām skolu sektorā” (Small Scale Partnerships for stronger sustainable strategies in School Sector), kas notiks Maltā.

Semināru organizē, lai iepazīstinātu dalībniekus par iespējām izstrādāt projektu idejas, lai veicinātu ilgtspējīgu mobilitāti un videi draudzīgus pasākumus savās skolās un projektos.

Semināra laikā dalībnieki:

  • izstrādās ilgtspējīgas un videi draudzīgas projektu idejas maza mēroga un/vai sadarbības partnerībām;
  • padziļinās zināšanas par Erasmus+ Maza mēroga partnerības projektu pieteikumu prasībām, atbilstības kritērijiem un finansēšanas mehānismiem;
  • attīstīs prasmes vadīt labas kvalitātes projektus ar vairākiem sadarbības partneriem, kā arī mācīsies noformulēt projektu priekšlikumus un aizpildīt pieteikuma anketu;
  • veidos jaunus kontaktus un iepazīs potenciālos projektu partnerus;
  • dalīsies pieredzē ar dalībniekiem no citām valstīm.

Semināram aicināti pieteikties skolu izglītības sektora jaunpienācēju un pieredzējušu organizāciju pārstāvji, kuri vēlas attīstīt savu izpratni par Erasmus+ programmas Partnerības sadarbībai (Maza mēroga partnerību (KA210) un Sadarbības partnerību (KA220)) projektu noteikumiem.

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

Pasākuma darba valoda – angļu.

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 6. decembrim, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīta un parakstīta pieteikuma veidlapa jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050.

Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama 1 vieta.

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi