Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

VIAA aicina pieteikties starptautiskam semināram “Digitālā iekļaušana skolu izglītībā”

25/04/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Smaidīga sieviete birojā, kurai aiz muguras sarunājas cilvēku grupa.
Fauzels no Pexels.com

No 2023. gada 25. līdz 27. oktobrim Maltas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – tematisko semināru “Digitālā iekļaušana skolu izglītībā” (Digital Inclusion in School Education), kas notiks Maltā.

Semināru organizē, lai dalībniekus iepazīstinātu ar:

  • virtuālās/digitālās ieviešanas iespējamo ietekmi uz iekļaušanas projektu rezultātiem;
  • digitalizācijas pētījuma rezultātiem, kurus varēs izmantot savu projektu īstenošanā;
  • labās prakses piemēriem, kas atbalsta iekļaušanu, izmantojot digitālos/virtuālos rīkus un metodoloģiju.

Semināram aicināti pieteikties Erasmus+ programmas skolu izglītības sektora sadarbības partnerību un maza mēroga partnerību sociālās iekļaušanas projektu īstenotāji, kas vēlas dalīties ar savu pieredzi un labo praksi projektu īstenošanā digitālajā vidē.

Organizatoru izvirzītie dalībnieku atlases kritēriji:

  • sociālās iekļaušanas projekti skolu izglītības jomā;
  • ar pieredzi virtuālajā ieviešanā savu projektu ietvaros;
  • esoši projekti vai tikko sākušies.

Semināra norise sākotnēji tika plānota Budapeštā, Ungārijā, no 2022. gada 21. līdz 23. novembrim, tomēr pasākums tika atcelts un tā norise pārcelta uz Maltu.

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

Pasākuma darba valoda – angļu.

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 26. maijam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama 2 vietas.

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Pasākums tiek finansēts no 2022. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit.

Informācijas avots: VIAA. 
Ar citiem jaunumiem var iespazīties sadaļā “Ziņas”.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi