Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

VIAA aicina pieteikties starptautiskam semināram Vācijā par ilgtspējības nozīmi skolās

22/12/2023  |  Pieteikšanās mācībām
meitene līmē koka lapu uz baltas papīra lapas

No 2024. gada 11. līdz 14. martam Vācijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ programmas sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “Mācību vizīte par ilgtspējību skolās” (Study Visit on Sustainability in Schools), kas notiks Bonnā, Vācijā.  VIAA

Par semināru Vācijā

Seminārs tiek organizēts, lai iepazīstinātu dalībniekus ar ilgtspējības nozīmi skolās, kā arī veicinātu tīklu izveidi starp ES valstīm, atbalstot Erasmus+ projektu plānošanu un īstenošanu.

Semināra laikā dalībnieki:

  • uzzinās vairāk par eTwinning un Eiropas Skolu izglītības platformām kā sadarbības instrumentiem;
  • dalīsies pieredzē par ilgtspējīgiem projektiem skolās;
  • veidos jaunus kontaktus un iepazīs potenciālos projektu partnerus;
  • dalīsies pieredzē ar dalībniekiem no citām valstīm.

Semināram aicināti pieteikties vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu pārstāvji, skolotāji un direktori, kuri vēlas gūt plašāku ieskatu Vācijas skolu praksē, kas īpaši pievēršas ilgtspējības tēmai.

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā.

Pasākuma darba valoda – angļu.

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 8. janvārim, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. VIAA organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (3 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem: šeit.

Ieva Stulpiņa

Vecākā eksperte
Informācijas avotis: VIAA
Attēla autors un avots: RDNE Stock project no Pexels.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi